top of page

Přes překážky ke znovuzrození

Celý život je objevováním a snaha o pochopení životního poslání. Každý den se učíš novým věcem a získáváš nové a nové vjemy, emoce nebo pocity. Všechny tyto informace mají za úkol Tě nasměrovat tam, kam ses jako duše, která si teprve vybírala tělo, chtěla dostat. Tvůj "jízdní řád" se Tě neustále snaží nasměrovat ke splnění Tvého životního poslání.


znovuzrození

Jistě víš, že Tvůj život je plný vzestupů a pádů, které jsou zkrátka nevyhnutelné. Jsou tu pro Tebe proto, aby sis uvědomil, co všechno je pro Tebe důležité, a také to, co to znamená úspěch a že je třeba se mu věnovat v podobě seberozvoje a práce na sobě.


Je dobré si uvědomit, že i to, že Ti někdo ublížil nebo Tě zklamal je dar a měl bys za něj být vděčný. Směješ se? Ptáš se, proč zrovna Ty musíš trpět podvodem partnera, lží přítele nebo zradě v práci? Ano, ale i to je cestou k Tvému jedinečnému poslání, které zde máš jen a jen Ty. Nikdo jiný. To si zkus zapamatovat.


Možná bys také měl vědět, že vše, co nyní prožíváš je "to", co sis vybral do Tvého jízdního řádu. I takové ublížení od partnera má v Tvém životě obrovský význam a měl bys za něj být vděčný, protože Tě má nasměrovat správným směrem ať už to v tuto chvíli znamená cokoli: Díky samotě objevení koníčků, prohloubení trpělivosti či soucitu, nalezení duchovna, objevení sebe sama a lásky k sobě nebo zkrátka jen rozhoupání se k tomu, nad čím už velmi dlouho přemýšlíš a z nějakého "důvodu" váháš. Nebo si plnit sny? Proč by ne!


I za tyto lidi buď vděčen. Že ještě stále nerozumíš proč, bys druhé straně měl být vlastně vděčen za to, že Tě položila na lopatky nebo Ti ublížila?


Představ si, že ještě před tím, než vstoupíš do fyzického těla, vybíráš Tvůj "životní příběh", a to, co se chceš v novém životě naučit. Říkáš si: "Hm, již jsem se naučil, co to je milovat a ztratit někoho, kdo mě miluje a já jeho, ale nevím, co to znamená zažít ztrátu z nepochopené lásky a následné procitnutí a potkání spřízněné duše." Na to, jiná duše: " Tak já ti s tímhle pomohu a zradím tě, abys pochopil jaké to je. Ty mě na oplátku pomoz naučit žárlivosti a uvědomění si toho, co mám v sobě." Takto se domluvíte na úrovni duší a pak vstoupíte do těla a potkáte se jako partneři, kteří se vzájemně učí. Ty se učíš to, co sis přál a druhá duše to, co si přála ona. Tam nahoře nerozlišujete špatné nebo dobré, je to zkrátka o učení se.


Ve chvíli, kdy si toto uvědomíš, dojde Ti, že Ti vlastně duše, která Ti nabídla pomoc, prokázala Ti službu, i když nemusela a naučila Tě, jaké to je. Posunula Tě dál k Tvému cíli. Měl bys jí být tedy vděčný a nikoli se na dotyčného zlobit. Takto můžeš zkušenost aplikovat na jakoukoli zradu, bolest nebo trápení. Buď vděčný, objevuj, odpouštěj a hlavně se nevracej k tomu, co bylo. Není důvod to vláčet s sebou do současnosti. Tato myšlenka Ti pomůže otevřít oči a pochopíš, proč se duše potkávají i několik životů po sobě. I to, že čteš tento článek, není žádná náhoda, zkrátka jsi měl tuto informaci dostat a pochopit souvislosti v Tvém životě.


Žij jednoduše tady a teď s myslí otevřenou. Pohlížej na svět tak, aby Ti byl prospěšný a rozdávej laskavost a lásku. Všechny zkoušky hravě zvládneš a splníš tak Tvé poslání zde na zemi. Pokud máš pocit, že jsi na to sám, přidej se  k nám do skupiny a sdílej Tvé zkušenosti, úspěchy a trápení. Potkej lidi stejného smýšlení a vytvořme tak komunitu laskavosti. Srdečně Tě zvu zde.


Existují způsoby, jak pochopit Tvou cestu, odstranit bloky a strachy nebo vyléčit minulá zranění či dokonce uzavřít kapitoly. Najdeš Tvé poslání a rozklíčuješ proč se Ti zrovna toto děje a co díky tomu máš pochopit. Více informací najdeš zde. Jednoduchá a účinná metoda Ti pomůže poznat, co jsi zač a na čem je vhodné pracovat. Test toho, co Tě zrovna trápí, najdeš zdarma zde, kde zjistíš, co pomůže právě Tobě k řešení Tvé situace. Jednoduše mi napiš, že jsi vyplnil test a já Ti napíši zpět.

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page