top of page
SRT - rozšířená verze čtverec (Tapeta plochy).jpg
Hojnosti (Příspěvek na Instagramu).png

Terapie hojnosti

Co Tě napadne, když se řekne hojnost? Peníze, bohatství, dostatek? Je to něco, co Tě uvádí do rozpaků nebo se v ní naopak cítíš jako ryba ve vodě?

 

 

Ať už je Tvůj postoj jakýkoli, hojnost je přirozený stav a také Tvou podstatou. Co když se k Tobě, ale z nějakého důvodu nedostává tolik, kolik potřebuješ?

 

 

Mohu Ti pomoci zjistit proč, všechny toky, bloky pročistit a pomoci Ti se vzorci či začarovaným kruhem. Je čas udělat to jinak. Pojďme očistit Tvůj život od minulosti až po současnost.

Terapie hojnosti postup

Co to terapie hojnosti je?

Tato metoda trvá přibliže 2-4 hodin času, podle míry zanesení, kdy se ptám na otázky týkající se bloků, vzorců či překážek ve Tvém životě. Nejraději čistím ve večerních hodinách, protože může přijít únava, emoce, slzy, tlak na hrudi či nevolnost, všechno postupně odezní a Tobě se uleví. Jde o čištění zaměřené na téma hojnost, bohatství, dostatek, blahobyt.

Jak postupuji?

Rozšířená verze SRT

V úvodu je dobré říct, že se toto čištění skládá z několika částí. Vše probíhá na dálku, takže není nutné se nijak omezovat. Obdržíš ode mě výstup a bude možné se doptat na nejasnosti. Budu potřebovat Tvé datum narození, které mi pošleš do e-mailu laskavaposelstvi@gmail.com.

1) Nejprve čistím obecně život. Energie, které jsou zkrátka zřetelné a jasné. Dokud mi Tvé vyšší já nesdělí, že je vše "obecné" pročištěno.

2) Následně se zaměřím na více než 33 témat, která mohou blokovat Tvé bohatství nebo toky, které v životě máš na vědomé i nevědomé úrovni. Je tedy možné, že si je ani neuvědomuješ. Všechna témata, která pro Tebe budou aktuální Ti vysvětlím a poradím, co a jak dál.

3) Vše Ti emailem zašlu zpátky a budeš mít prostor pro dotazy.

Po domluvě je možné cokoliv přidat, ber na vědomí, že se může změnit cena.

Kdy zvolit terapii hojnosti a jak často ji provádět?

V momentě, kdy Tě trápí těžká situace v osobním životě, doma nebo v práci. Máš pocit, že nevíš, jak dál a chceš znát odpovědi. Potřebuješ pocítit úlevu, anebo Tě zkrátka jen tíží těžká situace. Chceš znát své životní poslání a kudy se vydat dál, jak je na tom Tvůj postoj a vztah k financím, hojnosti či bohatství. Proč nic z těchto témat nepřichází. To vše a mnoho dalšího je možné pročistit a odstranit negativní energie, které mohou, ale nemusí mít prapůvod ve Tvém minulém životě.

Čištění je možné provádět dle Tvé aktuální potřeby.​

Jak to probíhá?

Nemusíš nikam chodit, vše probíhá na dálku. Čistím nejprve obecnou perspektivu Tvého života, kdy jde o minulost a současný život nebo budoucnost, podle toho, kam mě zavede Tvé vyšší já. Po obecném pročištění následuje 33 témat, která pročistím a zjistím jejich případné bloky.

Ode mě dostaneš zpracovaný výstup a budeš mít prostor pro dotazy.

Co se děje po čištění?

Po čištění přichází většinou úleva, harmonie, klid, odezní zmatky, fyzické i duševní napětí odchází a Ty cítíš, že je vše tak jak má být a že jsi přesně tam, kde máš být. Často přichází úleva nebo lepší nálada, smích či další pocity. 

 

V průběhu čištění nemusíš cítit nic, ale může se objevit tlak na hrudi, únava, pláč, emoce, nevolnost či spavost. Doporučuji dostatečně pít, aby došlo k případné detoxikaci.

Po čištění jsou jedinci, u kterých se nezmění nic, ale jiní u kterých se život změní od základů. Všechny změny se projeví v rámci 2-4 týnů od čištění.

Tato metoda je velmi unikátní a funguje na každého jedince trochu jinak. Každý je unikát a především vnímá změny i fungování odlišně. Často se dost věcí změní po pouhém jednom čištění, ale je třeba s tím dále pracovat, sledovat změny a poučit se.

Kdo může využít SRT?

Je určeno všem včetně těhotných, dětí (i nenarozených), seniorů. Je určeno pro všechny osoby, které vyjádří souhlas či projeví zájem. Je neomezeno, záleží přesně na Tvých potřebách. Vyšší já přesně ví, jaké informace Ti sdělit může a jaké nikoli.​

 

V případě dotazů mě kontaktuj a vyřešíme případné nesrovnalosti nebo nejasnosti.

Služby zakoupíš zde

bottom of page