top of page
REIKI (Příspěvek na Instagramu (Čtverec)).jpg
Změna vědomí - služba (Příspěvek na Instagramu).png

Změna vědomí

Víš, že je něco jinak. Všemožně se snažíš najít správnou cestu a udělat vše správně. Ale máš pocit, že stále stojíš na místě. Rád bys změnil svůj život, jen neznáš správné odpovědi. Nedaří se Ti opustit minulost, chybí Ti trpělivost, vděčnost nebo radost.

 

Máš pocit, že nevíš kudy dál a když už se zdá, že je vše za Tebou a Ty se konečně hneš z místa, stane se zase to samé a Ty máš pocit, že stagnuješ. Chceš najít sebe sama, ale nevíš, jak to uchopit.

 

Pojďme změnit Tvůj život. Všechno je možné.

Jak změnit svůj život?

Uvědomuješ si, že chceš něco změnit. Udělat něco jinak. Víš to. Cítíš to. Věříš, že se to změní. Máš v sobě dostatek síly to změnit a neutuchající víru, že proběhne změna. Doslova jako pěst na oko. Díky této terapii dostaneš přímou odpověď na to jakým způsobem pokračovat dál. Jak realizovat své úkoly, co je třeba ještě udělat, aby vše bylo tak, jak má.

Možná je pro Tebe těžké odpustit a opustit minulost. Začít věřit sobě nebo ostatním. Chybí Ti inspirace nebo představivost. Nebo třeba jen máš pocit, že nedokážeš přijmout hojnost a blahobyt. Nevěříš, že všechno je možné. Nedokážeš zahájit plány nebo je dokonce ani nemáš. Přijde Ti, že nemáš z ničeho radost i když jsi v podstatě úspěšný. Tvá zatvrzelost a ochranný obal či zkušenosti Ti brání se posounout dál ve svém životě.

Tak to pojďme změnit. Všechno je možné. Pojďme to prozkoumat do hloubky.

Jak to probíhá?

Vše probíhá na dálku, takže není třeba se nijak omezovat. Obdržíš ode mě výstup v pdf do e-mailu a bude prostor pro dotazy. V úvodu je dobré říci, že budu potřebovat Tvé datum narození, které mi pošleš do e-mailu laskavaposelstvi@gmail.com.

V prvním kroku čistím obecně Tvůj život - Minulost, přítomnost i budoucnost. Všechny aspekty, které mi Tvé Vyšší já ukáže Ti pročistím a Tobě vše vysvětlím.

 

Následně budu potřebovat "to" na čem ses zasekl nebo to čeho si přeješ dosáhnout. Může jít naprosto o cokoli. Pokud si nebudeš vědět rady, společně vše zformulujeme. Případně pokud se Ti nechce formulovat dotazy pročistím Ti 21 témat, která jsou v této oblasti obsažena. Jde například o: Poznání, že je vše možné, láska, opuštění starého, trpělivost, radování se a další.

Ptám se pomocí otázek, které pomohou rozklíčovat Tvůj aktuální problém. Například: Co mě blokuje abych...? V jakém bodu jsem se zasekl? Proč stojím na místě? Co se to v mém životě děje?

Vyšší já může ukázat ještě na dodatečné věci, otázky, situace, které bude třeba rozklíčovat.

Následně přichází úleva u někoho hned u někoho do 3-4 týdnů. Přicházejí emoce s tím tématem spojené. Brzy všechny odezní.

Služby zakoupíš zde

bottom of page