top of page
SRT - rozšířená verze čtverec (Tapeta plochy).jpg
KLasická verze.png

Video kurz přitažení hojnosti

Zúčastni se i Ty do komplexního video kurzu 'Otevři svou náruč bohatství', který se skládá z pěti poutavých videí zaměřených na transformaci Tvého vztahu k penězům a otevření se novým dimenzím finančního rozkvětu. Každé video představuje jedinečný aspekt tématu hojnosti, od práce s mapou peněz po nahrazení negativních motivací pozitivními emocemi. Tento kurz Tě provede inspirativními příběhy, praktickými cvičeními a myšlenkovými postupy, které Ti umožní otevřít náruč bohatství a dosáhnout plného potenciálu finančního blahobytu. Přichází jedinečná příležitost stát se magnetem na peníze a pokořit přednastavené vzorce Tvého života. Připrav se na cestu plnou objevování, transformace a hojnosti ve Tvém životě.

SRT - rozšířená verze čtverec (Tapeta plochy).jpg

Přitažení hojnosti rozšířená verze

Vrhni se do rozšířené verze tohoto hlubokého videokurzu 'Otevři svou náruč bohatství', který Tě provede deseti poutavými videi zaměřenými na transformaci Tvého vztahu k penězům a dosažení plného finančního rozkvětu. Každé video odhaluje klíčové aspekty hojnosti, od analýzy mapy peněz až po práci s emocemi a vizualizací cílů. Tato rozšířená série nabízí hlubší pohled na principy hojnosti, přináší inspiraci prostřednictvím autentických příběhů a poskytuje konkrétní nástroje pro každodenní použití. Staneš se magnetem na peníze a bohatství a otevřeš toky hojnosti kolem sebe. Připrav se na intenzivní a transformační cestu k otevření náruče bohatství a života plného finančního blahobytu.

Video kurz k přitažení hojnosti a bohatství do Tvého života

Standardní verze video kurzu bohatství

Často se mě ve zprávách ptáte na hojnost a bohatství. Jak jej přitáhnut do života, udržet si jej a nepropadat zoufalství, když se zrovna nedaří. Já sama jsem s penězmi a celkově bohatstvím bojovala spoustu let. Prošla jsem si mnoha kurzy a přečetla nespočet knih. Mám za sebou tolik metod, některé fungovaly a jiné zase méně. Ze všech metod jsem vybrala ty nejúčinější a zpracovala je do tohoto video kurzu, který Ti pomůže lépe pracovat se svými myšlenkami, obavami a emocemi. 

V každém případě Ti vždy budu nápomocna pro dotazy nebo případné formulace, které by byly nejasné. Navíc je vytvořena skupina na Facebooku pouze pro účastníky kurzu hojnosti, kde je možné diskutovat a probrat témata a dotazy, které během kurzu vyvstanou. Budu se snažit také dělat přímo online diskuse, kde se bude možné na cokoli zeptat, případně řešit aktuální situaci. Pobavíme se tam o všech tématech, která v kurzu najdeš.

Jako další bonus Tě čeká dárek v hodnotě 333 Kč, který dostaneš zdarma společně se čtvrtým videem. Jde o video s afirmacemi k přitažení bohatství a to můžeš posouchat, kdykoli budeš potřebovat. 

Díky kurzu zvládneš pracovat se svými financemi, přijímat to, co přichází, zahnat strach a odblokovat toky hojnosti. Společně si projdeme několika drobnými cvičeními, které Ti pomohou nejen zjistit Tvé pocity a emoce, co se bohatství týče, ale prozkoumáme je do hloubky a najdeme přesvědčení, která Tě třeba brzdí v rozletu. 

Vím, že si zasloužíš víc! A chci, abys z kurzu vytěžil maximum.

Rozšířený video kurz hojnost

Jak to funguje?

Obdržíš pět (v klasické verzi) nebo 10 (v rozšířené verzi) videí s jednotlivými cvičeními, která Ti pomohou nahlédnout za oponu obav, bloků nebo strachů. Pomohu Ti najít Tvé kvality a osvěžit Tvé myšlenky, co se hojnosti a bohatství týká. Uvědomuji si, že jsme jen lidé a spoustu věcí nám nedojde, nebo se je nikdy nedozvíme, a proto si přeji Ti Tvou cestu, co nejvíce zjednodušit a ze všech těch metod jsem vybrala ty "nej", které používám a fungují.

1) V prvním videu se zaměříme na Tvůj aktuální stav, pocity, emoce a to jak vycházíš se svými prostředky. Jak se u toho cítíš, jak to vnímáš a co se Ti třeba honí hlavou. Zatočíme s myšlenkami na chudobu a najdeme kámen úrazu.

2) V druhém videu budeš mít možnost přetvořit to, co už Ti neslouží v něco nového. Přijít na to, co Tě trápí a jak se při práci s hojností vlastně cítíš. Poznáš hlouběji svůj vztah k prosperitě.

3) V třetím videu budeme tvořit Tvůj ideální život, plný přesně toho, co si přeješ a zasloužíš, aby sis mohl plnit sny a být konečně šťastný. Zjistíš také, jak se u toho cítíš. Bude to parádní jízda.

4) Ve čtvrtem videu dostaneš malý dáreček v podobě afimací, které budeš mít k dispozici, kdykoli budeš potřebovat. Poradím Ti také, jak ideálně vytvořit své, abys s nimi byl v souladu a naladěn na své vibrace. Máš se na co těšit.

5) V pátém závěrečném videu (klasické verze) se zbavíme negativních přesvědčení, emocí, výroků, obav, strachů a dalších věcí, které máš nyní nastaveny nebo které Tě provází. Pocítíš úlevu a lehkost a dostaneš jiný úhel pohledu na svůj život v blahobytu.

Rozšířená verze video kurzu hojnosti

6) V šestém videu objevíš další toky peněz, které Tě obklopují a ze kterých můžeš čerpat hojnost. Každý den Ti mohou přinášet přesně to, co potřebuješ. Objevíš také bohatství uvnitř sebe.

7) V sedmém videu propojíme Tvé toky bohatství s Tvými kvalitami a vytěžíme z nich to nejlepší. Tvá cesta k hojnosti je neskutečně blízko. Já vím, že to dokážeš.

8) V osmém videu budeme pracovat s poznámkami z předchozích videí a budeme dávat dohromady ideální scénář pokračování Tvého života v hojnosti a prosperitě. Ujasníme si, co je důležité a pochopíš konečně souvislosti.

9) V devátem videu zaženeme negativní emoce ve spojení s hojností a nahradíme je pozitivními myšlenkami a nastaveními. Tuto jednoduchou praktiku můžeš využívat tak často, jak jen budeš potřebovat a přichází při ní opravdová úleva. Pohlédneme na Tvé finance z odstupu.

10) V desátem videu zajdeme do hloubky Tvých financí a Tebe samotného a odhalíme možné bloky, které ještě zůstaly neobjeveny. Zabrousíme do života a trochu minulosit, která také ukrývá množství informací právě o Tvé energii bohatství.

Kurzy zakoupíš zde

bottom of page