top of page
Laskavá terapie (Příspěvek na Instagramu (Čtverec)).png

Laskavá terapie

Někdy je třeba nahlédnout na věci s odstupu nebo na ně pohlédnout jinýma očima. Vím, že i Ty občas potřebuješ vyslechnout, posunout nebo se jen tak pobavit.

Každý občas potřebuje vyslechnout nebo pochopit souvislosti příběhu a pochopit proč se děje to, co se děje. Ne vždy se Ti i s odstupu podaří podívat na věc jinak nebo jinýma očima, aby došlo k vyřešení toho, co Tě aktuálně trápí nebo dořešit něco s čím si nevíš rady. Máš otázky, ale neznáš odpovědi. Trápí Tě, proč se zrovna neposouváš i když děláš maximum. Nebo je vše v pořádku a Ty jen cítíš potřebu mi něco říci. Pak jsem tu pro Tebe. 

Jak probíhá laskavá terapie

Jak probíhá laskavá terapie

Protože považuji za osud, že jsi narazil na Laskavá poselství, jde o jisté spříznění. Nabízím Ti možnost jedinečné hodinové terapie. Může být online nebo osobně, přesně tak, jak uznáš za vhodné a jak se budeš cítit nejlépe.

 

Ať použijeme Skype, WhatsApp, Instagram nebo Messenger či jakoukoli jinou platformu, se kterou zvládneš fungovat, jsem tu pro Tebe. Můžeme si psát nebo mailovat. Volba formy je čistě na Tobě. Vše společně domluvíme a vybereme nejlepší termín. Intervaly i pravidelnost jsou na Tobě. Najdeme přesně to, co Ti pomůže nejvíce.

 

Ráda Ti s laskavostí v srdci poradím a vyslechnu Tě. I kdybych měla jen poslouchat, strávíme společně čas a naladíme se na vibrace toho druhého. Naše duše se potkají a Ty pochopíš souvislosti a nebo si jen odložíš břímě, které aktuálně neseš. Všechna témata jsou v pořádku, ráda je s Tebou proberu. 

 

Pokud si chceš povídat o duchovních věcech, meditaci, józe nebo čemkoli jiném i když žádný problém zrovna nemáš, vím, že společné tema najdeme.

 

Vše bude jasné, laskavé, jednoduché a Tobě se uleví.

Služby zakoupíš zde

bottom of page