top of page

Co když Ti řeknu, že je možné...

- Nastartovat a pročistit blahobyt, úspěch a hojnost.

- Odblokovat téma zdraví. 

- Eliminovat hněv a vztek. Nebo odstranit strachy a obavy i ty nevysvětlitelné.

- Pročistit a ulevit od smutku, bolesti nebo trápení.

- Navýšit sebevědomí a pročistit všechna s ním spojená témata.

- Snížit nebo dokonce odstranit neúspěch.

- Nalézt a pročistit lásku.

- Ulevit od napětí nebo vzorců nastavených okolím či rodiči v dětství.

 

A mnoho mnoho dalšího. Tyto ověřené metody mám vyzkoušené na vlastní kůži a díky mnoha spokojeným klientkám, kterým tato metoda pomohla, můžeš i Ty pocítit dotek úlevy a pomoci. Ráda Ti povím více.

Ano všechna tato témata, je možné pokrýt a pomoci Ti ulevit od překážek, které Tě aktuálně trápí nebo blokují Tvůj úspěch, hojnost, štěstí, získání lepšího pracovního místa, ošetření vztahů nebo získání energie. Jednoduše mi napiš a já Ti pomohu vybrat tu nejlepší variantu služby právě pro Tebe. Především tu, která Ti co nejvíce pomůže a uleví. Napiš mi o Tvém problému nebo co Tě trápí. Spolu na to přijdeme. Pokud to už víš, chceš třeba jen preventivně udělat čištění či zkoušku nebo budoucí událost a máš už ve službách jasno, objednej službu zde. V případě, že si nejsi jist udělej si test zde, pošlu Ti jej vyhodnocený.

Najít sebe sama

SRT spiritual response therapy (Příspěvek na Instagramu).png
Refresh čaker (Příspěvek na Instagramu (Čtverec)).png

Spiritual Response Therapy, kdy jde o práci s kyvadlem. Pročišťuji minulost, přítomnost nebo budoucnost, ale také vztahy, bloky a další vzorce, které máš v životě nastaveny.

SRT terapie

Možnost zjistit, jak fungují Tvé čakry. Restart čaker Ti pomůže harmonizovat Tvých sedm čaker a ještě mnohem více, díky refreshi zjistíš, co kterou čakru trápí abys tomu mohl pro příště předejít. 

Refresh čaker

Harmonizace osobnostni (Příspěvek na Instagramu (Čtverec)).png
Laskavá terapie (Příspěvek na Instagramu (Čtverec)).png

ZEN terapie

Laskavá terapie

Vím, že sám nejlépe víš, zda Tě něco trápí nebo se necítíš ve své kůži. Proto Ti nabízím službu Harmonizace osobnosti, která se zaměřuje na komplexní čištění Tvé osoby tady a teď.

Každý občas potřebuje vyslechnout nebo pochopit souvislosti. Ne vždy se Ti i s odstupu podaří podívat na věc jinak, aby došlo k vyřešení toho, co Tě aktuálně trápí.

Harmonizace okruhů v těle (Příspěvek na Instagramu).png
Tvé právo vědět (Příspěvek na Instagramu).png

Vyladění mozku

Tvé právo vědět

Existují další bloky ve Tvém životě, které například blokují rozvoj Tvé duše, rozvoj Tvého bytí, změnu prožívání nebo skrytá přesvědčení napříč rodinou linií, kterou si neseš a mnoho dalšího.

Co když se ve Tvém životě objevují bloky o kterých ani nevíš. Může jít o přesvědčení o pověrách, astrologická přesvědčení či názory, které jsi převzal. Je čas to změnit.

Každý občas potřebuje vyslechnout nebo pochopit souvislosti. Ne vždy se Ti i s odstupu podaří podívat na věc jinak, aby došlo k vyřešení toho, co Tě aktuálně trápí.

Změna vědomí - služba (Příspěvek na Instagramu).png
Jarní očista Tvé duše (Příspěvek na Instagramu).png

Změna vědomí

Jarní očista

Začíná jaro a s ním i jarní úklid. Přichází potřeba detoxu a restartu po zimě a nastartování se. Teď je ta nejlepší chvíle pro jarní očistu Tvé duše a především Tebe.

Snažíš se najít správnou cestu a dělat vše správně. Chceš změnit život a neznáš správné odpovědi. Nedaří se Ti opustit minulost, chybí Ti trpělivost, vděčnost nebo radost.

Zakoupíš zde

bottom of page