top of page
Refresh čaker (Příspěvek na Instagramu (Čtverec)).png

Restart čaker

Možná cítíš, že něco není, jak má. Nejsi třeba jen ve své kůži a nejsi si jist, jak rozklíčovat tyto zprávy. Cítíš, že chceš udělat něco jinak nebo více pochopit, co se děje.

Proto máš jedinečnou šanci zjistit, jak fungují Tvé čakry. Tento restart čaker Ti pomůže harmonizovat Tvých sedm čaker a ještě mnohem více, díky refreshi zjistíš, co kterou čakru trápí abys tomu mohl pro příště předejít

Tvé tělo v sobě ukrývá mnoho energetických center. Tato centra rozvádí energii po celém těle a pomáhají jí proudit. Základních sedm čaker má vliv na schopnosti a možnosti člověka. Tato proudící energie se nachází v každém člověku a měla by volně proudit. V případě, že neproudí tak, jak má můžeš pociťovat neklid nebo že něco není jak má. Pak je třeba harmonizovat Tvé čakry a uvolnit disharmonické energie, které Tě mohou trápit.

Jak probíhá rersh čaker

Jak probíhá refresh čaker

Jak to probíhá:

1) Potřebuji Tvé datum narození, které mi pošleš do e-mailu laskavaposelstvi@gmail.com.

2) Nejprve se budu ptát obecně, co trápí Tvé energetické tělo. Všechna nalezená témata Ti pročistím a uvedu do rovnováhy.

3) Následuje dotazování na jednotlivé čakry a jejich fungování. U každé čakry se ptám jakým způsobem funguje a co přesně ji blokuje a jakým způsobem ji lze odblokovat a harmonizovat.

  - První čakra - Muladhara

  - Druhá čakra - Svadhistana

  - Třetí čakra - Manipura

  - Čtvrtá čakra - Anahata

  - Pátá čakra - Višuddhi

  - Šestá čakra - Ádžna

  - Sedmá čakra - Sahasrára

 

Celá terapie zabere 2-3 hodiny a Ty ode mě obdržíš výstup s přehledem jednotlivých čaker a takté tím, jak fungují.

Co jsou to čakry nalezneš zde.

Služby zakoupíš zde

bottom of page