top of page
SRT - rozšířená verze čtverec (Tapeta plochy).jpg
SRT - čtverec.png

SRT - Terapie kyvadlem

Zkratka znamená Spiritual Response Therapy. Doslovný překlad znamená terapie duchovní odezvou. Čistím minulost, přítomnost i budoucnost, ale také vztahy, bloky a další vzorce, které máš v životě nastaveny. Pomocí správně položených otázek, je možné odhalit i to skryté. Tvé Vyšší já, moc dobře ví, co je potřeba pročistit. Díky očištění odstraníme bloky a procitneš k rozvoji a dalšímu růstu.

 

Tato unikátní metoda pracuje se vzorci, které jsou zapsány v záznamech Tvé duše. Směřují Tě na správnou cestu a ukazuje, zda je třeba věci udělat jinak. Veškerá komunikace probíhá na vědomé úrovni klienta. Tato metoda pomáhá si spoustu věcí uvědomit, nechat být, pustit, osvobodit se či přerušit vzorce a zajeté koleje a často pomáhá harmonizovat fyzické tělo.

SRT - rozšířená verze čtverec (Tapeta plochy).jpg

SRT - Rozšířená verze

Tato metoda trvá přibliže 2-4 hodiny času standardní čištění a 3-6 rozšířená verze čištění, kdy se ptám na otázky týkající se bloků, vzorců či překážek ve Tvém životě.

Tato rozšířená verze je navýšena o 23 témat, které Tě provázejí po celý Tvůj život. Všechna tato témata projdu a pročistím je a především Tvůj vztah k nim. Je možné, že máš nastaveny bloky právě na tato daná témata a díky rozšířené verzi SRT je všechny projdeme a zpracujeme je.

Práce s kyvadlem významně ovlivňuje současnost, čistí minulost, ale také pomáhá předejít některým situacím v budoucnosti. Čistí totiž všechny úrovně Tvého bytí.

SRT - rozšířená verze čtverec.png
Standardní verze SRT

Co to terapie SRT je?

Tato metoda trvá přibliže 2-4 hodin času standardní čištění 3-6 rozšířená verze čištění, kdy se ptám na otázky týkající se bloků, vzorců či překážek ve Tvém životě. Nejraději čistím ve večerních hodinách, protože může přijít únava, emoce, slzy, tlak na hrudi či nevolnost, všechno postupně odezní a Tobě se uleví.

Pomocí správně položených otázek, je možné odhalit i zdánlivě nepodstatné detaily. Můžeme uvolnit bloky a procitneš k rozvoji a dalšímu růstu. Je možné zeptat se na cokoli a projít jakoukoli oblast života, která Tě zrovna aktuálně trápí. Ať už práci, osobní život, zdraví nebo další oblasti Tvého života. Je možné pročistit i budoucí momenty, které, jsou pro Tebe důležité: Operace, zkoušku, setkání a další.

Díky této technice s kyvadlem se velmi často setkávám právě s "aha" momenty, kdy danou věc už dávno víš, jen Ti ji kyvadlo pomůže osvětlit a hlavně pročistit. Je to velmi vyjímečná metoda očištění, a pročištění stojí za to.

SRT provádím na dálku, kdy ode mě dostaneš soupis všeho, co kyvadlo ve spolupráci s Tvým vyšším já vzkazují a je tedy potřeba pročistit. Všechny témata, na které narazíme pročistím, aby se energie postupně začaly srovnávat.

Jak postupuji?

Rozšířená verze SRT

V úvodu je dobré říct, že se toto čištění skládá z několika částí. Vše probíhá na dálku, takže není nutné se nijak omezovat. Obdržíš ode mě výstup a bude možné se doptat na nejasnosti. Budu potřebovat Tvé datum narození, narození rodičů, sourozenců, dětí a partnera, které mi pošleš do e-mailu laskavaposelstvi@gmail.com.

1) Nejprve čistím obecně život. Energie, které jsou zkrátka zřetelné a jasné. Dokud mi Tvé vyšší já nesdělí, že je vše "obecné" pročištěno.

2) Následně jsou čištěny vztahy. S rodiči, partnerem a dětmi či sourozenci.

3) Třetí část se skládá ze tří otázek nebo životních situací, které Tě aktuálně trápí.

4) Čtvrtá část o kterou je rozšířená verze rozšířena jsou další body, na které může být navázán Tvůj stres případně bloky. Jde o 23 bodů - mezi kterými je blahobyt, sex, sebevědomí, zdraví, strach, obavy, pohyb nebo cvičení a další. Zde se zaměřuji na Tvůj vztah k těmto tématům a co přesně se Ti u nich děje. Všechny tyto body budou pročištěny.

Toto je základní čištění, které je po domluvě a změně ceny rozšířit.

Co je to SRT a k čemu je dobré?

Spiritual Response Therapy, kdy jde o práci s kyvadlem. Doslovný překlad znamená terapie duchovní odezvou. Čistím minulost, přítomnost i budoucnost, ale také vztahy, bloky a další vzorce, které máš v životě nastaveny. Pomocí správně položených otázek, je možné odhalit i to skryté. Tvé Vyšší já, moc dobře ví, co je potřeba pročistit. Díky očištění odstraníme bloky a procitneš k rozvoji a dalšímu růstu. Metoda vznikla v roce 1985 a vytvořil ji pan Robert E. Detzler, který vytvořil všechny materiály a dále pracoval s touto metodou. (Jemu patří velké díky!).

Tato unikátní metoda pracuje se vzorci, které jsou zapsány v záznamech Tvé duše. Směřují Tě na správnou cestu a ukazuje, zda je třeba věci udělat jinak. Veškerá komunikace probíhá na vědomé úrovni klienta. Tato metoda pomáhá si spoustu věcí uvědomit, nechat být, pustit, osvobodit se či přerušit vzorce a zajeté koleje a často pomáhá harmonizovat fyzické tělo. Práce s kyvadlem významně ovlivňuje současnost, čistí minulost, ale také pomáhá předejít některým situacím v budoucnosti. Čistí totiž všechny úrovně Tvého bytí.

Je možné zeptat se na cokoli a projít jakoukoli oblast života, která Tě aktuálně trápí. Ať už práce, osobní život, zdraví nebo budoucí situace na kterých Ti záleží.

Právě díky kyvadlu se velmi často setkávám s "aha" momenty, kdy danou věc už dávno víš, jen Ti ji kyvadlo pomůže osvětlit a hlavně pročistit. Je to velmi výjimečná metoda očištění.

Kdy zvolit SRT a jak často jej provádět?

V momentě, kdy Tě trápí těžká situace v osobním životě, doma nebo v práci. Máš pocit, že nevíš, jak dál a chceš znát odpovědi. Potřebuješ pocítit úlevu, anebo Tě zkrátka jen tíží těžká situace. Chceš znát své životní poslání a kudy se vydat dál, jak je na tom Tvůj vztah s rodinou, dětmi, partnerem nebo kolegy. Bydlíš v novém bytě/domě a chceš pročistit domov. Pročištění nového pracovního místa, kde si třeba nejsi jist, nebo nemáte dobré vztahy. Čeká Tě důležitá zkouška, schůzka nebo zákrok. To vše a mnoho dalšího je možné pročistit a odstranit negativní energie, které mohou, ale nemusí mít prapůvod ve Tvém minulém životě.

Čištění je možné provádět dle Tvé aktuální potřeby.​

Jak to probíhá?

Nemusíš nikam chodit, vše probíhá na dálku. Čistím nejprve obecnou perspektivu Tvého života, kdy jde o minulost a současný život nebo budoucnost, podle toho, kam mě zavede Tvé vyšší já. Po obecném pročištění následují vztahy a to s rodiči, partnerem nebo dětmi. Dále následují Tvé dotazy, na které si přeješ znát odpověď. A v rozšířené verzi čistím přímo nastavené životní oblasti, kterých je 23.

Ode mě dostaneš zpracovaný výstup a budeš mít prostor pro dotazy.

Co se děje po čištění?

Po čištění přichází většinou úleva, harmonie, klid, odezní zmatky, fyzické i duševní napětí odchází a Ty cítíš, že je vše tak jak má být a že jsi přesně tam, kde máš být. Často přichází úleva nebo lepší nálada, smích či další pocity. 

 

V průběhu čištění nemusíš cítit nic, ale může se objevit tlak na hrudi, únava, pláč, emoce, nevolnost či spavost. Doporučuji dostatečně pít, aby došlo k případné detoxikaci.

Po čištění jsou jedinci, u kterých se nezmění nic, ale jiní u kterých se život změní od základů. Všechny změny se projeví v rámci 2-4 týnů od čištění.

Tato metoda je velmi unikátní a funguje na každého jedince trochu jinak. Každý je unikát a především vnímá změny i fungování odlišně. Často se dost věcí změní po pouhém jednom čištění, ale je třeba s tím dále pracovat, sledovat změny a poučit se.

Co všechno je možné čistit pomocí SRT?​

 • partnerský a rodinný život

 • budoucí události, operace, schůzky, pohovory, rodinné sešlosti

 • kompletně vztahy, vazby mezi lidmi (kolegové, přátelé, šéfové)

 • nespokojenost a neukotvenost v osobním životě, pocity, že něco není jak má

 • fyzické a psychické nemoci s ohledem na psychosomatiku

 • zaměstnání, hojnost, bohatství

 • podvědomé bloky a přesvědčení či nastavené vzorce

 • programy a vzorce, které ovlivňují Tvůj život, a Ty o nich nevíš

 • vliv cizích, zbloudilých duší či vracejících se duší, prokletí (u lidí, v nemovitostech, domech či bytech, u zvířat)

 • ovlivnění minulých, přítomných a paralelních  životů na Tvůj současný život

 • situace, které se Ti v životě stále opakují a přes veškeré Tvé snahy se Ti je nedaří změnit nebo vykročit z kruhu

 • bloky, obavy, strachy, fobie, negativní emoce či přesvědčení

 • dokáže identifikovat, odstranit a pročistit velké množství negativních programů vědomí, v podvědomí, duši i těle člověka, negativních energií a bloků, které ovlivňují život člověka

 • Ve vztazích pomáhá nalezení, ujasnění a vyčištění vzájemných blokujících energií

 • může odhalit, s jakými úkoly a cíli přišla duše na svět a jaké konkrétní vlastnosti má duše dále rozvíjet

 • jde využít na vyčištění nemovitostí od zvláštních jevů a jakýchkoliv negativních energií

 • pomáhá vyřešit problémy s učením, soustředěním, stresem ve škole nebo danému předmětu

 • pomůže odstranit či překonat překážky v životě, např. najít si partnera, otázky ohledně financí a materiální stránky, strachy, obavy a fobie, únava

 • čistí příčiny různých zdravotních potíží, např. alergií, ekzému, bolestí hlavy, nespavosti, opakujících se nemocí

 • dokáže odvést přivtělené duše a jiné entity, které mohou být na člověka napojené

 • koordinuje s minulými životy

 • pomůže vybrat vhodnost potravin, potřebu vitamínů a minerálů, studijních oborů, nabídek zaměstnání apod.

 • je možné jej použít i u zvířat, těhotných, dětí (a to i těch nenarozených), seniorů

Kdo může využít SRT?

Je určeno všem včetně těhotných, dětí (i nenarozených), seniorů. Je určeno pro všechny osoby, které vyjádří souhlas či projeví zájem. Je neomezeno, záleží přesně na Tvých potřebách. Vyšší já přesně ví, jaké informace Ti sdělit může a jaké nikoli.​

 

V případě dotazů mě kontaktuj a vyřešíme případné nesrovnalosti nebo nejasnosti.

Služby zakoupíš zde

bottom of page