top of page
Harmonizace osobnostni (Příspěvek na Instagramu (Čtverec)).png

Harmonizace osobnosti

Vím, že sám nejlépe víš, zda Tě něco trápí nebo se necítíš ve své kůži. Proto Ti nabízím jedinečnou službu Harmonizace osobnosti, která se zaměřuje na komplexní čištění Tvé osoby tady a teď.

 

Jaký je postup harmonizace?

Jaký je postup harmonizae

V úvodu je dobré říct, že se toto komplexní čištění Tvé osoby skládá z několika důležitých částí a že budu potřebovat Tvé datum narození a datum narození osob, se kterými si přeješ pročistit vztah, údaje mi pošleš do e-mailu laskavaposelstvi@gmail.com:

1) Nejprve jsou čištěny obecné bloky. Energie, které jsou zkrátka zřetelné a jasné. Dokud mi Tvé vyšší já nesdělí, že je vše "obecné" pročištěno. Může se zde ukázat cokoli od bloků z dětství, současnosti nebo překážky v jiných životech. Všechno toto bude pročištěno.

2) Následně se zaměřuji na Tebou vybrané vztahy. S rodiči, partnerem, dětmi, kolegy, sourozenci nebo přáteli. Výběr je na Tobě. Všechny tyto vztahy budou harmonizovány a pročištěny tak, aby byl vztah jednodušší a "čistší" nebo "pohodovější". Nezapomeň pro úplné odstranění překážek, je třeba toto čištění vztahů opakovat pravidelně.

3) V třetí části se zaměřuji na aktuální fungování Tvých čaker, jde o kompletní zaměření se na Tvých sedm čaker. Každou čakru zvlášť projdu a zjistím o ní vše, co mi Tvé vyšší já dovolí odkrýt. Následně je všechny pročistím a zharmonizuji, aby se Tobě ulevilo.

Po této harmonizaci ucítíš úlevu, klid a lehkost. Mohou přijít i emoce - slzy, radost, smutek, stesk, úleva či jiné, jsou naprosto v pořádku. Nech vše plynout a dostatečně odpočívej.

Toto čištění provádím na dálku. Ode mě dostaneš výsledky, doporučení a prostor k dalším dotazům.

Co jsou to čakry nalezneš zde.

Služby zakoupíš zde

bottom of page