top of page
Jarní očista Tvé duše (Příspěvek na Instagramu).png

Jarní detox Tvé duše

Začíná jaro a s ním i jarní úklid. Přichází potřeba detoxu a restartu po zimě a nastartování se. Teď je ta nejlepší chvíle pro jarní očistu Tvé duše a především Tebe. Co máš letos udělat jinak? Čemu se letos vyhnout? Kudy se dál vydat? Tohle všechno můžeš zjistit prostřednictvím Jarní očisty. Očista bude dostupná od 1. 4. 2024 a potrvá jen do 31. 5. 2024. Počet míst je tedy omezený. Rezervuj si své místo.

Jak probíhá očita Tvé duše

Jak probíhá detox Tvé duše

Jak to probíhá:

1) Potřebuji Tvé datum narození, které mi pošleš do e-mailu laskavaposelstvi@gmail.com. Ty se nemusíš nijak omezovat, vše probíhá na dálku.

2) Nejprve se budu ptát obecně, co trápí Tvé energetické tělo. Všechna nalezená témata Ti pročistím a uvedu do rovnováhy. Jde o terapii s duchovní odezvou. Ptám se na obecné zatížení duše a celého Tvého života, který zasahuje do minulosti, současnosti i budoucnosti.

3) Následuje očištění Tebou zvolených sedmi vztahů, může jít o rodinu, přátele nebo kolegy. Výběr záleží na Tobě. Budu potřebovat roky narození Tebou vybraných osob. Všechny vztahy Ti pročistím a uvedu do rovnováhy.

4) Dále se ptám na otázky, které patří do očisty:

  - Co máš letos udělat jinak?

  - Čemu se letos vyhnout?

  - Kudy se vydat?

  - Na co se zaměřit?

  - Na čem letos pracovat?

  - Co je potřeba eliminovat?

 

Celá terapie zabere 2-3 hodiny a Ty ode mě obdržíš výstup s přehledem fungování všech vztahů, co se tam objevilo. Samozřejmě zodpovězení otázek. Budeš mít prostor pro dotazy.

Služby zakoupíš zde

bottom of page