top of page

12 Archandělů a jejich laskavé poslání pro Tebe

Archandělé jsou duchovní bytosti, které mají v mnoha duchovních tradicích významnou roli. Jsou vnímáni jako mocní průvodci, ochránci a poslové od Boha. Věří se, že každý z těchto 12 archandělů má své specifické úkoly a energii a mohou Ti pomoci v různých aspektech života.


Poznej Tvého anděla laskava poselstvi

1. Archanděl Michael: Archanděl Michael je známý svou silnou ochranou a bojem proti temným silám. Má sílu odstraňovat negativitu z Tvého života a přinášet Ti odvahu a sílu. Často při Tobě stojí, když si nevíš rady a máš pocit, že Ti docházejí síly.

2. Archanděl Gabriel: Archanděl Gabriel je spojován s komunikací a příchozími zprávami. Pomáhá při dorozumívání a inspiruje Tě k vyjadřování Tvých myšlenek a pocitů. Vzpomeň si na něj, kdykoli máš pocit knedlíku v krku, že při Tobě stojí a dodává Ti sílu vyjádřit se.

3. Archanděl Raphael: Archanděl Raphael je patronem léčitelů a lékařů. Pomáhá při uzdravování fyzických i emocionálních ran. Léčí zrady a křivdy a pomáhá najít východisko v neřešitelných situacích.

4. Archanděl Uriel: Archanděl Uriel je spojován s moudrostí a osvícením. Pomáhá Ti najít řešení problémů a podporuje Ti v Tvém duchovním růstu. Popros jej o sílu najít další cestu nebo k němu promlouvej, kdykoli budeš potřebovat nalézt slova k motlitbám a meditacím.

5. Archanděl Chamuel: Archanděl Chamuel je známý pro svou schopnost nalézt ztracené věci a spojovat lidi. Pomáhá také při nalezení a upevnění vztahů.

6. Archanděl Jofiel: Archanděl Jofiel je patronem krásy a harmonie. Pomáhá Ti vnímat a tvořit krásu ve Tvém životě. Promlouvá k Tobě ve chvílích, kdy hledáš svou kreativitu a kdy se potřebuješ vyjádřit. Pomáhá Ti vidět a být vděčný za drobnosti, které máš v životě.

7. Archanděl Zadkiel: Archanděl Zadkiel se specializuje na odpuštění a transformaci. Pomáhá Ti uvolnit staré vzory a očistit Tvou mysl a srdce. Jeho ochrana a přítomnosti Ti pomáhá odprostit se od starých a nepotřebných vzorců a ujasnit si to, co v životě chceš a co naopak ne.

8. Archanděl Haniel: Archanděl Haniel je spojován s intuicí a citovou inteligencí. Pomáhá Ti posílit Tvé vztahy a rozvíjet naše vnímání. Jeho empatická stránka Ti pomáhá pochopit ostatní a nalézt v sobě soucit a lásku k druhým, když to nejvíce potřebuješ.

9. Archanděl Raziel: Archanděl Raziel má hlubokou moudrost a znalost tajemství vesmíru. Pomáhá Ti odhalit a porozumět hlubším pravdám. Dovoluje Ti také vidět věci s odstupu a pochopit souvislosti. Díky němu máš možnost vidě to, co ostatní nevidí.

10. Archanděl Metatron: Archanděl Metatron je patronem dětí a kreativity. Pomáhá Ti rozvíjet Tvé vnitřní dítě a tvořivou energii. Díky němu se můžeš zasnít a spatřit Tvé vnitřní dítě. Vrátit se do dětství i v dospělosti a vidět svět kouzelnýma očima dětí. Meditaci k nalezení Tvého vnitřního dítěte nalezneš zde.

11. Archanděl Sandalphon: Archanděl Sandalphon je známý svou schopností přenášet modlitby z lidského světa do duchovního. Pomáhá Ti najít spojení se zemí a duchovními sférami. Díky němu pro tebe budou motlitby více slyšet, je takovým osobníme zesilovačem a díky němu můžeš vyslat přání či motlitbu a budeš mít jistotu, že se dostane tam, kam má.

12. Archanděl Jeremiel: Archanděl Jeremiel pomáhá s introspekcí a sebehodnocením. Pomáhá Ti ohlédnout se zpět na Tvé akce a učení. Díky jeho vedení se máš šanci poučit z chyb a pokračovat v cestě dále. Nepohybovat se v kruhu, ale odhalit souvislosti a dokázat najít a překonat Tvé hranice. Obrať se na něj, když si nebudeš vědět rady, kudy se vydat dál nebo co se naučit a dále v sobě rozvinout.

Každý z těchto archandělů má svou vlastní jedinečnou energii a může Ti být průvodcem na Tvé cestě životem. Mnozí věří, že můžeš oslovit archanděly modlitbami a prosbami o pomoc a vedení ve Tvém duchovním a osobním rozvoji nebo při řešení nějakého aktuálního životního tématu, se kterým si nevíš rady.

53 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page