top of page

Kouzlo nalezených věcí

Mystická znamení předmětů, které můžeš najít. Tyto poklady můžeš najít kdykoli a kdekoli, především v momentě, kdy hledáš odpověď. Pokud jsi vyslal otázku do vesmíru, zde máš odpověď.

Znamení andělů

Pírko - Pero je magický předmět už po moha staletí. Jde o kouzelný předmět, který Ti přináší osobní zprávu. Pták je posvátným stvořením a díky tomu, že umí létat, se může dotknout nebes. Legendy dokonce praví, že odnáší Tvá přání a motlitby nahoru nebo dokonce duše zesnulých. Už naše babičky věřily, že je peří spojeno s anděly a jejich přítomností. Ukazuje Ti spojení s duchovním světem. Detailněji jsem o něm psala zde (vložit odkaz).


Klíč - Motiv klíče často symbolizuje ukryté tajemství. Klíče totiž odemykají dveře a truhly, které Ti pomohou odhalit něco před Tebou skryté. Může se také jednat o velmi osobní symbol, který ukazuje intimní okamžik nebo situaci, kterou však nechceš s nikým sdílet. Klíč je symbolem důvěry a loajality, proto starostové předávají pomyslný klíč k městu hrdinům a lidem, kteří vykonají něco zvláště dobrého, jako projev důvěry.


Mraky – Andělé Ti sesílají jasné znamení prostřednictvím tvaru mraku. Pokládal jsi vesmíru otázku, na kterou si přeješ znát odpověď? Pohlédni na nebe, jde totiž hned po číslech (o těch jsme se bavili zde) o jedno z nejčastějších znamení andělů. Pokud máš navíc pocit, že potřebuješ nebo Ti Tvá intuice napovídá, že se máš právě teď podívat na nebe, pak jsou s Tebou andělé, kteří Ti nechávají znamení.


Mince – Stejně jako v tarotu symbolizuje nalezená mince jistoty, stabilitu a přitažení peněz. Přináší Ti tedy do života hojnost a bohatství. Pokud řešíš tíživou finanční situaci, je toto znamením, že bude vše brzo vyřešeno. Naznačuje záležitost těla i duše a nastavení vnitřního pocitu klidu a zajištění. Naše babičky také tvrdí, pokud minci otočíš a necháš ji na místě, přitahuješ tak štěstí do Tvého života a ještě ji posíláš dál někomu dalšímu, komu přinese štěstí a hojnost.


Duha – Každý kdo vidí duhu, zůstane stát a hledí na magické souznění barev. Symbolizuje splnění snů a toho po čem Tvé srdce nejvíce touží. Obzvláště vzácnou je ta, která se objeví bez deště, je totiž znamením od Tvých andělů. Připomíná Ti, že všechny překážky, které v životě máš, se už brzo vyřeší a Ty nalezneš přesně to, co hledáš a po čem toužíš.


Čtyřlístek – Nalezení čtyřlístku značí štěstí, dobro a podporu v tom, co si přeješ. Jsou symbolem naděje, laskavosti a lásky. Jeho čtyři lístky jsou symbolem čtyř ročních období, zobrazují také čtyři živly – Vodu, oheň, zemi a vzduch. Již generace před námi věděly, že čtyřlístek přináší štěstí, lásku a peníze. Také ochraňuje majetek a chrání před zlem, nenávistí, únavou a přírodními živly.


Karta – Jde o osobní poselství určené tomu, kdo kartu našel. Každá karta má svůj osobní význam. Kartu můžeš najít při nějaké životní situaci, kterou zrovna řešíš. Je jasným poselstvím pro Tebe. Stačí dohledat její význam podle toho, o kterou kartu jde. Najít můžeš mariášovou nebo žolíkovou. Význam karty můžeš také pocítit při doteku dané karty.


Kaštan – Symbolizuje radost a uzdravení. Mají očistnou kouzelnou moc, proto je dobré nosit vždy jeden při sobě v kapse nebo kabelce. Je dobré mít je také pod polštářem, protože přináší dobrou energii. Přináší lepší sny a životní energii.


Žalud – I nalezený žalud má svůj magický význam. Symbolizuje dobré zdraví, protože chrání před nemocemi a u nemocných zmírňuje jejich příznaky. Ochraňuje při bouřkách, dříve pokládali žalud na parapet, aby blesk neuhodil do okna jako poctu mocnému Thorovi. Jsou také symbolem moudrosti, síly, věčného mládí a vytrvalosti. Dub je totiž statný strom, který přetrvá staletí, proto je symbolem energie a síly.


Laskavé drobnosti v životě – Jedná se o malé drobnosti, na které když se zaměříš, pochopíš, že andělé stojí při Tobě. Může jít o volné místo k sezení v autobuse, volné parkovací místo nebo třeba jen konec deště, když vycházíš z domu. Všechny tyto drobnosti jsou situace, které se nedějí jen tak, ale z určitého důvodu, aby Ti ukázaly, jak moc na Tobě vesmíru a andělům záleží.

10 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commenti


bottom of page