top of page

Energetická vibrace čísel a písmen

Možná Tě nepřekvapí, že každá věc na světě má svou energii. Stejně tak i čísla nebo písmena. Každé číslo nebo písmeno má určitou energetickou vibraci, a tak má vliv na Tvůj život. Jak čísla, tak písmena ovlivňují Tvou osobnost a životní cestu.


energetická vibrace písmen a čísel

O opakujících se číslicích jsme se bavili už zde. Detailněji o čísle osm, které je číslem pro rok 2024, jsme se bavili zde. A o energii věcí jsme se bavili v reiki. Více informací zde.

 

Starodávná metoda nazývaná numerologie Ti pomůže odkrýt obsah Tvé životní cesty a jde o jeden z nejpřesnějších seberozvojových nástrojů, který Ti pomůže poznat Tvé nitro.

 

Je dobré vědět, že ve Tvém fyzickém těle je duše, která si vybrala tento svět a tuto schránku, ještě před tím, než ses narodil, aby se rozvíjela skrze získané zkušenosti za celý svůj (tedy Tvůj) život. Proto se ve Tvém životě setkáváš s různými překážkami, výzvami, nesrovnalostmi, úspěchy i neúspěchy, kterých je třeba využít pro Tvůj rozvoj.

 

K seberozvoji Tvá duše potřebuje určité vlastnosti osobnosti a především okolnosti, které Ti prozradí právě numerologický rozbor. Tvůj numerologický profil je obsah Tvé životní cesty, kterou si Tvá duše vybrala ještě před tím, než vstoupila na tento svět. Tento rozbor Ti pomůže zjistit Tvůj osud, životní směrování nebo životní lekce, které Tě ještě čekají. Díky nim nalezneš harmonii a prožiješ plnohodnotný a šťastný život. Společně se získaným rozborem přijde i spousta “aha” momentů, které Ti vyjasní, proč se děje to, co se zrovna děje. Rozbor získáš tady.

 

Schéma je možné využít v mnoha oblastech, a to nejen pro předpověď budoucnosti nebo při výběru vhodného partnera, jména nebo důležitého data. Věštba z čísel je takovým pojítkem mezi tím, kdo jsi dnes a kým se můžeš stát. Pomůže Ti na Tvé cestě a především neplýtvat Tvým potenciálem.

 

Historie a původ

 

V různých kulturách a místech světa se začátky numerologie datují až tisíce let zpět. Sahají téměř až k starověké Atlantidě, Číně, Egyptu, Indii, Babylonu a Řecku. Nejstarším je dle dostupných zdrojů Chaldejský systém, který vznikl ve starověkém Babylonu. Nicméně moderní numerologové jej považují za zastaralý a považují tyto metody za nepřesné.


Novodobí numerologové dnes používají západní typ systému, který je nazýván “moderní numerologií”. Vytvořil jej řecký filozof a matematik Pythagoras před více než 2 500 lety, kterého jistě velmi dobře. Znáte ze školy z matematiky. Otcem numerologie je tedy sám velký Pythagoras a díky němu se tato technika velmi rozšířila do podvědomí lidí. Dále se ještě velmi často používá čínský, indický a hebrejský systém numerologického výkladu.

183 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page