top of page

Jaký je význam opakujících se čísel?

Aktualizováno: 4. 1.

Jistě se Ti už stalo, že se během dne nebo týdne setkáváš se stejnými číslicemi. Pokud sleduješ okolí a rozhlížíš se kolem, můžeš snadno přijít na to, co čísla znamenají. Může jít i o kombinaci čísel např. pokud vídáš 645 je třeba vykládat každé číslo zvlášť. Například tedy v tomto případě Tě čeká láska (číslo 6), po tom, co si urovnáš život (číslo 4) a uděláš ve svém životě změny k lepšímu (číslo 5). Jak zjistíš životní číslo nebo číslo duše se dozvíš tady.


Opakující se čísla - andělské číslice

Pojďme si tedy osvětlit význam jednotlivých čísel:


Opakující se číslo 0

Toto číslo Ti radí, aby ses spojil se svou duší a napojil se na sebe. Uvnitř sebe bys měl cítit nekonečnou lásku a spojení s vesmírem. Také ukazuje na to, že jistá událost doběhla do konce.

Jde o nejsilnější číslo, které můžeš potkat, vyjadřuje spojení s vesmírem. Jeho nekonečnost a celistvost. Spojení s Tvým vnitřním zdrojem. Ztlum tedy myšlenky a nalaď se na Tvé vnitřní já a Tvou intuici. Jsi směřován na správnou cestu.


Opakující se číslo 1

Toto číslo Ti dává znamení, že je čas začít znovu, nový projekt, vztah nebo koníček. Najdi v sobě odvahu a oprosti se od minulosti a buď sami sebou. Je čas vydat se vlastní cestou a přijmout svou vlastní individualitu. Použij všech svých tvůrčích schopností, mysli pozitivně, protože to na co myslíš se vyplní. Soustřeď se na to, co chceš a buď aktivní a činorodý.

Zaměř se na:

čísla 11:11 jde o jedno z nejčastěji se opakujících číselných sekvencí. Čtyři jedničky nebo také dvě mistrovská čísla mají velmi důležitý význam. Nejpravděpodobněji nejdůležitější ze všech! Jakmile se toto číslo objeví ve Tvém životě, zpozorni a přemýšlej nad tím, čím se právě zabýváš. Připomíná Ti, že jsi tvůrcem vlastní reality a že se Tvé myšlenky konečně zhmotňují. Je proto velmi důležité se plně soustředit na to, co chceš, ne na to co nechceš. Jakmile tuto kombinaci zahlédneš, zastav se na místě a udělej audienci Tvých myšlenek a pocitů i toho, co se právě odehrává ve Tvém životě. Zkus sám sebe zeptat: Na co právě myslím?, Jak právě teď vypadá můj život? Myslím a jednám pozitivně, nebo mě ovládá hněv, frustrace, obavy, posedlost či strach?

Kombinace čísel 11:11 Tě nabádá k tomu, věřit své intuici, dívat se za oponu a požádat o pomoc Tvé strážné anděly či jiné průvodce, kteří na Tebe dohlížejí.


Opakující se číslo 2

Nauč se spolupracovat s ostatními, buď diplomat a zapracuj na tom, jak vycházet s lidmi, protože je čas zaměřit se na své vztahy a otevřít se lásce, uzdravit rány z minulosti a pomáhat ostatním k větší vyrovnanosti a emočnímu vyléčení. Měj se rád a najdi v životě rovnováhu. Je také čas naučit se říkat "NE", začni milostný či obchodní vztah, přijmi svou ženskou stránku a důvěřujte své intuici. Jsi právě teď na správném místě. Pokračuj a pracuj na sobě.


Opakující se číslo 3

Uvolni víko Tvé kreativitě a pusť ji na svobodu, najdi si nového koníčka, jeď na dovolenou, bav se, choď do společnosti a obklopuj se lidmi, které máš rád. Snaž se být upřímný, otevření a komunikativní. Založ si deník, nauč se vyjadřovat emoce zdravým způsobem, nepomlouvej, nekritizuj, nestěžuj si a nebuď dětinský. Vesmír slyší Tvá přání a posílá Ti podporu a lásku. Tak se neboj a otevři se světu.


Opakující se číslo 4

Soustřeď se na klid a vytvoření stability ve Tvém životě. Ukázni se, pracuj pilně a nenech se odradit překážkami, které Tě mají posunout, jsi totiž pod ochranou andělů. Šetři peníze, buď poctivý a hraj podle pravidel. Připrav a zbuduj pevné základy pro svou budoucnost, pečuj o Tvé zdraví. Častěji trav čas v přírodě, věř v moudrost vesmíru, realizuj Tvé myšlenky a přání.


Opakující se číslo 5

Připrav se na změnu a buď flexibilní. Je čas oprostit se od toho, co Tě svazuje. Riskuj a neboj se dobrodružství, užívej si života, seznamuj se s novými lidmi, jeď na dovolenou. Neměj obavy z novinek, sdílej s ostatními své myšlenky a nápady. Neboj se zviditelnit, jednej střídmě a umírněně.


Opakující se číslo 6

Můžeš se těšit na novou lásku, pracuj na vztazích s ostatními, více se věnuj dětem a buď oporou rodině a blízkým. Pomáhej ostatním, měj se rád, zaměř se na své zdraví. Zkrášluj si Tvůj život i domov. Změň svou vizáž, vstup do manželského svazku nebo založ rodinu. Uzdrav Tvá emoční zranění nebo pomáhej k uzdravení ostatním. Ber vážně Tvé závazky. Protože je čas si ujasnit kám se chceš vydat a malými krůčky hledat cestičku.

Opakující se číslo 7

Užívej si samoty, věnuj se náboženství a duchovním praktikám. Věnuj se józe, čchi-kung nebo meditaci a soustřeď se na své zdraví. Objevuj tajemství a záhady vesmíru, vyzkoušej alternativní terapie, zaměř se na studium metafyziky nebo na osobní rozvoj a duchovní růst. Věnuj se studiu, četbě nebo výzkumu. Můžeš se třeba vrátit do školy, najdi si nějakou specializaci a zdokonal se v nějakém oboru, věnuj se vzdělávání ostatních, často pobývej venku v přírodě, zvláště pak v blízkosti vody nebo ve vodě. Je čas se věnovat především spirituální stránce. Do Tvého života vstoupí radostné události.


Opakující se číslo 8

Buď šetrný ve vztahu k penězům, splať dluhy a vypořádej právní záležitosti. Můžeš očekávat zlepšení Tvé finanční situace, zaměř se na kariéru, změň zaměstnání nebo zvaž vlastní podnikání. Přistupuj k vlastnímu životu pozitivně, představ si svůj život v dostatku a blahobytu. Udržuj rovnováhu mezi materiálním a duchovním světem, povznes se nad ego, získej zpět Tvou moc a přijmi uznání, kterého se Ti dostává a věř ve spravedlnost. Je čas si uvědomit, že vše co dáš se Ti vrátí.


Opakující se číslo 9

Připrav se na bilancování a změnu, oprosti se od toho, co už Ti nic nedává. Důvěřuj osudu a nech věcem volný průběh. Snaž se být tolerantní a odpusť sobě i ostatním. Dořeš otevřená témata z minulosti a konflikty s ostatními. Urovnej vztahy s rodinou, buď soucitný, věnuj se charitě, humanitárním a ekologickým aktivitám nebo ochraně zvířat. Zajímej se o umění a vyjadřuj se tvůrčím způsobem.


Bonus na závěr:

O zákonu přitažlivosti jsi jistě už slyšel. Funguje to tak, že to, nad čím nejčastěji přemýšlíš, formuluje Tvůj život. Můžeš (pokud chceš) si přitáhnout opakující se čísla tím, že na ně zaměříš Tvé myšlenky. Ať už si je do života přivoláš nebo se se objeví samy od sebe, v každém případě Ti mohou pomoci.

Bonus číslo dvě:

Můžeš zkusit také meditaci (před spaním, vedenou nebo v jógové praxi) a zaměřit se na otázku, na kterou hledáš odpověď. Stačí položit otázku a pak pomocí znamení okolo Tebe v podobě číslic (nejen číslic i slov) zjistit odpověď na Tvou otázku. Stává se, že se Ti ukáže ve snu nebo Ti zavolá číslo složené ze zajímavé kombinace nebo částka nákupu v obchodě.. možností je nespočet.

Další meditace a afirmace nalezneš na youtube kanále, sleduj jej zde. Nebo se podívej s čím Ti ještě mohu pomoci na Tvé cestě. Pomocí otázek také můžeme zjistit, Tvé bloky a nedořešené situace, pomůže Ti terapie kyvadlem. Pro více informací se podívej sem.


Zdroj: Kniha Numerologie, M. Buchanan

286 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page