top of page

Keltský stromový horoskop

Stromy jsou klíčovými symboly v keltském horoskopu, který vychází z keltského stromového kalendáře. Každý strom je přiřazen určitému období a má své specifické vlastnosti a charakteristiky spojené s osobností narozených v tomto období.


stromový horoskop

Prosinec 24 – Leden 20: Bříza (Birch)

Bříza je spojována s obnovou, začátkem a novými začátky. Lidé narození pod tímto znamením mohou být vnímaví k novým příležitostem a schopni přinášet svěží energii. Vlastnosti zahrnují také schopnost začít znovu a nalézat krásu ve změně.


Leden 21 – Únor 17: Jeřabina (Rowan)

Jeřabina je spojována s ochranou, inspirací a duchovní moudrostí. Lidé narození pod tímto stromem mohou být vnímaví k duchovním aspektům života a schopni přinášet inspiraci ostatním. Vlastnosti zahrnují také ochranu a schopnost poskytovat podporu.


Únor 18 – Březen 17: Jasan (Ash)

Jasan je spojován s odhodláním, iniciativou a duchovní silou. Lidé narození pod tímto znamením mohou být odhodlaní sledovat své cíle a být silnými iniciátory změn. Vlastnosti zahrnují také schopnost překonávat překážky a prosazovat své ideály.

 

Březen 18 – Duben 14: Vrba (Willow)

Vrba je spojována s intuicí, citlivostí a schopností adaptace. Lidé narození pod tímto znamením mohou být kreativní, emocionálně hlubocí a vnímaví k okolnímu světu. Vlastnosti zahrnují také otevřenost novým zkušenostem a schopnost růst.


Duben 15 – Květen 12: Jedle (Fir)

Jedle je spojována s odhodláním, sílou a vytrvalostí. Lidé narození pod tímto stromem mohou být silní, odolní a schopní překonávat překážky. Vlastnosti zahrnují také schopnost vést a poskytovat podporu ostatním.


Květen 13 – Červen 9: Osika (Aspen)

Osika je spojována s otevřeností, rozmanitostí a citlivostí k umění. Lidé narození pod tímto znamením mohou být kreativní, citliví na krásu a schopní se snadno přizpůsobit různým situacím. Vlastnosti zahrnují také lásku k umění a estetice.


Červen 10 – Červenec 7: Dub (Oak)

Dub je spojován s odvahou, sílou a odhodláním. Lidé narození pod tímto stromem jsou často vnímáni jako silní vůdci, schopní stát se oporou pro druhé. Vlastnosti zahrnují také houževnatost a schopnost překonat výzvy.


Červenec 8 – Srpen 4: Cestmína (Holly)

Cestmína je spojována s ochranou, vášní a odvahou. Lidé narození pod tímto znamením mohou mít silné smysly pro spravedlnost a být oddaní ochránci svých blízkých. Vlastnosti zahrnují také vášeň a odhodlání bránit své přesvědčení.


Srpen 5 – Září 1: Líska (Hazel)

Líska je spojována s moudrostí, intuicí a kouzlem. Lidé narození pod tímto znamením mohou být moudří, schopní vnímat věci kolem sebe a poskytovat inspiraci ostatním. Vlastnosti zahrnují také schopnost vidět do budoucnosti.


Září 2 – Září 29: Vinná réva (Vine)

Vinná réva je spojována s oddaností, přátelstvím a loajalitou. Lidé narození pod tímto stromem mohou být oddaní přátelé a partneři, schopní vytvořit silné vztahy. Vlastnosti zahrnují také vášeň a schopnost vytvářet stabilní vazby.


Září 30 – Říjen 27: Břečťan (Ivy)

Břečťan je spojován s pružností, otevřeností a kreativitou. Lidé narození pod tímto znamením mohou být kreativní, schopni přizpůsobit se novým situacím a překonávat výzvy. Vlastnosti zahrnují také schopnost překonat překážky.


Říjen 28 – Listopad 24: Třtina (Reed)

Třtina je spojována s ochranou, sílou a odhodláním. Lidé narození pod tímto stromem mohou být ochránci své komunity, schopní vytvářet bezpečné a pevné základy. Vlastnosti zahrnují také schopnost pohybu vpřed navzdory výzvám.


Listopad 25 – Prosinec 23: Bez (Elder)

Bez je spojován s proměnou, obnovou a změnou. Lidé narození pod tímto stromem mohou být schopni přijímat změny a procházet životem s flexibilitou. Vlastnosti zahrnují také schopnost adaptovat se na nové situace.

236 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page