top of page

Magie nalezeného pírka

Aktualizováno: před 17 minutami

Na svých hebkých částečkách Ti přináší zprávu určenou jen a jen Tobě. Kouzlo nalezeného peříčka má poselství, které Ti předkládá v podobě barvy. Nejkouzelnější jsou především ta, co se před Tebou snesou z oblohy.

Nalezené pírko

Pero je magický předmět už po moha staletí. Jde o kouzelný předmět, který Ti přináší osobní zprávu. Pták je posvátným stvořením a díky tomu, že umí létat, se může dotknout nebes. Legendy dokonce praví, že odnáší Tvá přání a motlitby nahoru nebo dokonce duše zesnulých. Už naše babičky věřily, že je peří spojeno s anděly a jejich přítomností. Ukazuje Ti spojení s duchovním světem.


Bílé pírko – Přináší Ti naději, mír, ochranu, lásku a světlo, které uvidíš i v té nejčernější temnotě. V případě, že najdeš bílé pírko, věř, že ať už procházíš jakoukoli těžkou zkouškou, vše dopadne dobře, protože andělé jsou na Tvé straně a ochraňují Tě před negativní energií a zlými silami.


Černé pírko – Ukazuje, že jsi pod ochranou anděla, který Ti dodává sílu v potřebných chvílích. Odvrací od Tebe všechno zlé a přináší Ti zpátky víru v dobro a sebe. Značí také moudrost a otevřenost, pokud jej tedy najdeš buď otevřený možnostem a novým příležitostem.


Černobílé pírko – Pocítíš lásku a pochopení, protože na Tebe dohlíží Tvůj strážný anděl v podobě někoho Tobě velmi blízkého. A i když už tu s Tebou není, stále je tu pro Tebe a dává na Tebe pozor.


Šedé pírko – Tato barva se nachází mezi bílou a černou, proto je symbolem rovnováhy mezi dvěma silami. Ukazuje na to, že odpověď na Tvou otázku není ano nebo ne, ale najdeš ji někde vprostřed. Zkus na otázku, překážku nebo výzvu pohlédnout z odstupu a rozmyslem a řešení přijde velmi brzo.


Modročerné pírko – Zaměř se na svou psychiku a umožni tak její rozvoj. Pracuj se sebou a snaž se naladit na sebe sama. Už brzo se Ti uleví.


Růžové pírko – V momentě, kdy máš velmi těžké období, je růžové pírko laskavým vzkazem od Tvého anděla strážného, že na to nejsi sám a že Tvé starosti nebo bolest už se chýlí ke konci. Růžová je barva lásky a je velmi typickou pro andělské vzkazy. Tato peříčka jsou tedy připomínkou nekonečné lásky a jsou tak jemnou upomínkou nebo pošťouchnutím, že všechno je možné, když jsi naladěn na laskavou energii lásky a pravdy. Ukazuje na to, že láska zahojí všechny bolesti.


Oranžové pírko – Nabádá Tě k tomu, že je čas se zastavit a nechat věci volně plynout a netlačit na sílu věci, které nepotřebují pozornost nebo jakoukoli aktivitu. uzkazuje Ti, že je čas užívat si současnou životní etapu, jak jen je to možné. Vnímat intenzitu prožitku a chvíle tady a teď. Užívat si život a naslouchat sobě samému. Oranžová je barvou emocionálního léčení, péče o Tvé zdraví, rozvoj, prosazení se v tom, v čem si přeješ uspět. Ukazuje kreativitu a nabádá Tě k nalezení pozitivní energie, která Ti pomůže přitáhnout úspěch do Tvého života.


Červené pírko – Tato pírka jsou důkazem víry ve splnění Tvých snů. Jsou dobrou zprávou, že jdeš správným směrem a máš pokračovat dál. Červená je symbol síly, lásky, vášně, krve a života. Značí energii a životní sílu, stabilitu, odvahu a překonání překážek. Pokud na červená pírka narážíš častěji, dávají Ti andělé znamení, že přichází bohatství, peníze a prosperita.


Růžovo-červené pírko – Je symbolem něhy, náklonnosti a blízkých osobních vztahů, vášně nebo romantiky v intimním a partnerském vztahu. Ukazuje Ti, že se Tvůj vztah zlepší nebo potkáš někoho nového.

497 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page