top of page

Poselství pozitivních myšlenek

Tyto myšlenky Ti pomohou zvlášť v tomto období, kdy počasí není úplně podle Tvých představ a lezavá zima leze pod kabát i rukavice. Měj na paměti tyto věci. Zkus každý nový den udělat jednu takovou myšlenku a uvědomit si, jak se u nich cítíš:


síla pozitivní myšlenky
  • Dnešní den prožiji s hlavou vztyčenou a srdcem plným radosti. Vím, že pocítím vděk za všechny prosté věci okolo sebe. Za slunce, oblaka, nebesa, trávu a stromy. Dnes se stanu tou nejpozornější bytostí na světě. Vím, že v sobě najdu tu nejlepší verzi sebe sama.


  • Dnes se budu o svou radost dělit s lidmi kolem sebe. Díky mě se dnes někdo určitě usměje. Já se také na někoho usměju. Udělám něco zvláštního a dobrého pro někoho, koho vůbec neznám, jen tak z čiré radosti. Pak se na moment zastavím a uvědomím si, co to pro něj znamená ale především, co to znamená pro mě.


  • Potěším tou nejupřímnější poklonou, kterou v sobě najdu, někoho, kdo se bude dnes cítit kvůli něčemu smutný. I kdyby měl jen špatnou náladu. Vykouzlím mu úsměv na rtech.


  • Řeknu nějakému dítěti, že je doopravdy zvláštní a úžasný človíček. Svému milovanému (svojí milované) řeknu, jak moc ho (ji) mám ráda a také, jak moc pro mě v mém životě znamená.


  • Přestanu si dnes dělat starosti kvůli tomu, co nemám a poděkuji Vesmíru za všechny ty kouzelné věci, které mě na tomto světě obklopují. Které mě potkaly a i ty které mě ještě čekají.


  • Mám na paměti a nezapomenu, že starosti o to, co člověk nemá, jsou jen zbytečnou ztrátou času a mojí životní energie, kterou mohu využít ve svůj prospěch. Má víra ve vlastní síly a moje předvídavost mě nakonec dovedou k cíli. A budu přesně tam, kde mám být.


  • Dnes večer, než si půjdu lehnout, vyjdu na chvíli ven a pohlédnu nahoru, na nekonečné nebe. Budu se s pokorou kochat nádherou hvězd a stříbrným diskem Měsíce a budu vděčný Vesmíru za všechnu krásnou a kouzelnou krásu kolem sebe.


  • A v noci, až položím hlavu na polštář, budu myslet na svůj vděk světu za tento nejlepší a nejkrásnější den mého života. Který mi bylo dovoleno prožít.


  • Budu spát spánkem šťastného dítěte, které se vzrušeně těší na příští den. Protože zítra bude další nejlepší den mého života.

5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page