top of page

Tohle bys měl vědět, než skončí rok 2023

Jsou věci mezi nebem a zemí, které jsou Ti souzeny a přečíst si tento článek je právě tím, co potřebuješ vědět. Nebo spíš vidět.


startující rok 2024

Nezáviď. Přej (si) jen to nejlepší! A hodně dávej, protože vše co dáš, se Ti jednou vrátí. V jaké podobě, to už záleží na Tobě. To nejlepší začíná právě teď. Stačí jen otevřít oči.


Miluj se! Obdivuj se, chval se a odměňuj se. Mazli se a často, nejen s Tvými psími a kočičími miláčky.

 

Nelituj Tvých chyb, pouč se z nich. Jsou tou nejdůležitější zkušeností ve Tvém životě. Bez nich by nebylo Tvého úspěchu a mocných zkušeností, které nyní máš. Jsi úžasný.

 

Nemrač se. Usmívej se. Protože až na sklonku Tvého života, vezmeš Tvé malé radosti, zjistíš, že se spojily dohromady v jedno velké štěstí - Tvůj život!

 

Nezáleží na tom, co vlastníš, ale jestli žiješ, miluješ a bavíš se. Na nic nečekej. Ta správná chvíle je tady a teď. Jsi připraven.

 

Říkej často nejbližším lidem okolo sebe, jak je máš rád a že Ti na nich záleží, nikdy nevíš, kdy to bude naposledy.

 

Dělej věci, po kterých nejvíc toužíš, z nerozvážnosti, ale také, protože jednoduše chceš, ale i z lásky k sobě. Probuď v sobě Tvé vnitřní dítě, jednou si za to poděkuješ.

 

Nestarej se, co na Tvůj život říkají ostatní, protože všeho čeho jsi dosáhl, dosáhl jsi vlastními silami a ne díky ostatním.

 

Buď si tak blízko, jak jen to jde, protože to je to, o čem to je. O Tobě! A Tvých blízkých, kteří Tě milují, takového jaký zrovna v dnešní den jsi. A kteří vědí, že odpuštění je mnohem důležitější.

228 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page