top of page

Transformace minulosti pro osvobození duše

Svět duchovního a energetického uzdravení nabízí různé metody, které Ti mohou pomoci porozumět a překonat vliv minulosti na Tvůj život. Jednou z těchto metod je Spiritual Response Therapy, zkráceně SRT. Tato technika se zaměřuje na odstranění negativních vzorců a energetických blokád, které mohou ovlivňovat Tvé duševní a emocionální zdraví. Jedná se o celkové pročištění životů, které zasahují do současnosti a projevují se ve formě emocí, pocitů, vzorců, chyb, těžkých situací, hádek, smůly nebo dalších situací, které v životě můžeš zažívat.


SRT - spiritual response therapy

Co je Spiritual Response Therapy

SRT je duchovní terapeutická metoda, která věří, že minulé události, vzory chování a karmické vazby mohou ovlivňovat Tvou současnou existenci. Tato technika pracuje s akášickými* záznamy a energetickými blokádami, které mohou bránit Tvému osobnímu a duchovnímu růstu nebo jen prosté uzavření kapitoly. Jde o identifikaci záznamů v energetickém poli člověka, které obsahují informace o minulých životech, karmických vzorech a událostech.


Proces terapie

Proces SRT zahrnuje tzv. "čištění" (clearing), během kterého jsou odstraněny negativní energie a vzory, vzorce a vlivy, které ovládají Tvé chování a Tvá životní rozhodnutí. Díky SRT se můžeš vymanit a osvobodit od energetických břemen minulosti a dosáhnout duševního uzdravení.


Cíle SRT

SRT má za cíl dosáhnout pozitivní změny v Tvém životě, pomoci Ti uzdravit traumata a osvobodit duši od negativních vlivů minulosti. Změny mohou zahrnovat zlepšení duševního zdraví, mezilidských vztahů, životního směřování, pocitu štěstí a naplněnosti, pochopení určitých životních situací a celkové osvobození od blokád minulosti. V momentě, kdy se osvobodíš od negativního vlivu minulosti, vztahů nebo vzorců, můžeš dosáhnout vyváženějšího, plnějšího, šťastnějšího a naplněnějšího života.


Důležitost duchovního růstu

Díky osvobození se můžeš naleznout cestu k duchovnímu růstu a osvobození duše od minulých břemen. SRT je jednou z cest k dosažení této transformace a získání jiného vhledu do Tvého života. Díky pročištění je možné pocítit úlevu a ukončení kapitol, které mají být ukončeny. Je možné také naleznout cestu k dalšímu rozvoji a sebepoznání, které Ti pomohou na Tvé cestě.


Spiritual Response Therapy (SRT) je jednou z metod duchovního uzdravení, která se zaměřuje na transformaci minulosti pro osvobození duše. Bez ohledu na to, jak se na tuto techniku díváš, je důležité rozumět jejímu přístupu k duševnímu uzdravení a růstu.

Další informace o SRT nalezneš zde. Případně pokud potřebuješ pročistit čakry, zkus Refresh čaker nebo službu Zen therapy. Všechny služby nalezneš zde. Pokud si nejsi jist, která služba je pro Tebe nejvhodnější, napiš mi a já Ti pošlu ZDARMA dotazník, který Ti napoví, jaká služba je pro Tebe ta nejrelevantnější a nejvíce Ti pomůže.*Podle duchovních a esoterických tradic jsou akášické záznamy neviditelným a duchovním úložištěm, které obsahuje informace o všech událostech, myšlenkách, akcích a zkušenostech, které kdy v historii proběhly. Jsou chápány jako kniha, spis nebo kronika, ve které je zaznamenáno vše, co kdy bylo, je a bude.

35 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentarer


bottom of page