top of page

8. 8. 2023 – Magická Lví brána

Jaký význam má magický datum, který Ti vesmír přináší? Nejen, že jsou v měsíci srpnu dva Super úplňky, ale plnění Tvých snů Ti půjde mnohem snadněji. Jaké další  energie Tě čekají a o jaké důležité datumy se jedná?


magická lví brána

26. 7. 2023

Už dne 26. 7. 2023 se otevřel Hvězdný portál Lví brány 8-8, skrze který proudí transformační kosmické energie, které Ti pomohou s manifestací, plnění snů a dosažení Tvých vysněných cílů. Přináší Ti vlnu změn a neskutečných posunů ve Tvém životě. Najdeš rovnováhu ve všech Tvých oblastech života. Pomůže Ti na Tvé cestě prozřít a pochopit. Proto se zastav a uvědom si tady a teď přesně to, co si nejvíce přeješ a po čem Tvé srdce touží. Všechny tyto prosby budou vyslyšeny. Vysílej tedy vstříc vesmíru dobro nejen pro sebe ale i pro ostatní.


1. 8. 2023

Ve 20:31 hodin nastane první srpnový super úplněk. Je nazýván jeseteří a je ve znamení Vodnáře. V tuto dobu bylo hojné období pro ryby. Indiáni měli hojnost, protože rybky vyplouvaly na povrch, aby se třely, a bylo tak snadné je ulovit. Zaměř se na lýtka, kotníky a achilovky. Více o úplňcích najdeš zde.


8. 8. 2023

V 3:35 hodin vyvrcholí transformační energie magické Lví brány, která Tě nabádá k duchovnímu rozvoji a zaměření se na meditace, afirmace a celkově duchovní oblast. Pomůže Ti s novými plány, plněním snů a zaměření se na sebe. Nalaď se tedy na novou frekvenci a uchop otevření mezi fyzickými a spirituálními světy a probuď tak v sobě ženskou odvahu, vyjádření a sílu. Díky tomu se můžeš připravit na novou kapitolu spirituálně, emočně i fyzicky.


12. 8. 2023

V tento den se tato brána zavírá. Proto věnuj pozornost okolí a vjemům, které k Tobě přicházejí.


16. 8. 2023

Novoluní začínající v 11:37 ve Lvu Ti pomůže s plněním Tvých snů. Lev je velmi průbojný a energický využij tedy jeho sílu k dobrým věcem, které Tě posunou kupředu vstříc lepším zítřkům. Jeho energie Ti dodá odvahu udělat krok správným směrem. Je také ale egoistický, takže promýšlej svá rozhodnutí dobře. Pozorně se rozhodni, kterým směrem se vydat, naslouchej srdcem. Využij dravou lví kreativitu k vytvoření Tvého vysněného života.


31. 8. 2023

Překrásný Modrý úplněk přijde v 3:35, jedná se o super úplněk ve znamení Ryb. Název ale nevychází z barevnosti měsíce nebo hvězd, ale z anglického výrazu "once in a blue moon", v překladu to totiž znamená "jednou za uherský rok nebo jednou za modrý měsíc". Tím ukazuje na to, že se jedná o druhý úplněk v jednom měsíci. Obvykle v každém období zažiješ pouze tři úplňky. Super úplněk bývá až o 7-15 % větší.


Nezapomeň význam číslic

Číslo osm je spojováno s harmonií, kreativitou, hojností, vyrovnání, sílou a materiální odměnou, a pokud číslo položíš, zobrazuje symbol nekonečna. Proto máš jedinečnou šanci převzít otěže a tvořit tak Tvůj život v hojnosti a bohatství. Proto energii směruj tam, kde je potřeba a přetvoř své záměry v reálné činy. Více o významu číslic najdeš zde.


Zpozorni, když zažiješ něco nečekaného

Tyto dny ve spojení s intenzívními energiemi Ti mohou připadat chvílemi náročnější, budeš se setkávat se zvláštními prožitky, vzpomínkami, zajímavými až magickými sny nebo vhledy a to až do 16. 8. 2023, kdy započne novoluní. Proto buď pozorný a věnuj čas Tvému vnitřnímu klidu a nalezení harmonie.


Zastav se, vnímej chvíli tady a teď. Vědomě směřuj myšlenky přesně tam, kde je chceš mít. Vědomě dýchej a představ si vše, co si přeješ, jako by vše bylo Tvou realitou už nyní. Meditace a afirmace, které Ti pomohou s plněním Tvých snů najdeš tady.

2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page