top of page

Historie lapače snů

Lapač snů napomáhá získání vyrovnanosti a harmonie duše, ať už v nočním či bdělém snění (denním snění). Jak to všechno funguje?


Lapač snů

Dávná legenda pochází z kmene Siouxů. Tato legenda vypráví o tom, že lapač snů je nejen ochránce pouze v době, kdy spíte, ale i v době takzvaného denního snění. Lapač snů Vás tedy ochraňuje, jak od špatných snů a nočních můr, ale i od zlých myšlenek a představ, které přijdou na Vaši mysl během bdění. Je tedy dobré umístit lapač snů nejen nad postel, ale i do místnosti, ve které trávíte nejvíce času, aby i během dne byla vaše mysl čistá, harmonická a vyrovnaná.

Význam jednotlivých částí Lapače


Kruh

Základem lapače je kruh nebo kruhy. Kruh znázorňuje nekonečný prostor, svět či vesmír. Jedná se o první vytvořenou překážku, která brání zlému snu, nebo špatné myšlence poškodit Tvé vnitřní Já. Vnitřní Já symbolizuje kamínek, minerál, nebo korálek vpletený do středu sítě.


Síť

Síť je zapletena proto, aby sen nebo myšlenka, která není ve Tvé mysli vítána, po síti zabloudila a nedostala se tak k Tvému vnitřnímu já, tedy ke kamínku, anebo ke středu sítě. Negativita je v síti zapletená tak dlouho, až ji po východu Slunce zničí sluneční paprsky.


Ozdoby

A jako poslední a neméně důležitou částí lapače snů jsou ozdoby navěšené ve spodní části kruhu. Ty slouží k návratu příjemné myšlenky, nebo snu zpět do Tvé mysli. Jednoduše po ní sklouznou dolů.

Špatné sny zničí čistá sluneční energie, která lapač čistí. Je tedy potřeba, aby na váš lapač snů denně alespoň na chvilku dosáhly sluneční paprsky.

Jak bude lapač vypadat, už záleží na Tobě, ať už půjde o malý přívěsek na klíče nebo velký lapač se stromem života, jde především o to, aby Tě oslovil. Můžeš si vybrat zde nebo mi napiš svou oblíbenou barvu nebo představu lapače a já Ti jej vyrobím dle Tvého přání.

17 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page