top of page
Tvé právo vědět (Příspěvek na Instagramu).png

Tvé právo vědět

Je čas najít a vidět správnou cestu. Co když se ve Tvém životě objevují bloky o kterých ani nevíš. Může jít o programy, přesvědčení, výroky či názory, které jsi převzal. Ja čas dozvědět se více a do hloubky. Může jít o přesvědčení o pověrách, astrologická přesvědčení, konflikt anti času, prokletí, přísahy nebo další a další témata, která můžeš na úrovni duše řešit, ale nevědět o nich. V této terapii se na ně vědomě zaměříme a budeme s nimi pracovat. 

Myslím, že i Ty bys je měl vědět. Pojďme to spolu změnit a ulevit Ti.

Podvědomé bloky

Je důležité znát do hloubky svůj život, ale ne všechno se dozvíš tak snadno. Díky této terapii máš možnost odhalit podvědomé bloky na úrovni duše, které společně můžeme pročistit. Patří sem třeba přesvědčení o pověrách, ztráta celistovosti, prokletí, přísahy, energie světa, zmnožené duše, rasová přesvědčení, překážky, genetická přesvědčení a další a další témata, která je třeba vědomě pročistit.

Myslím, že bys měl znát tato témata a mít možnost s nimi pracovat a očistit je. Společně je zvládneme zpracovat.

Jak to probíhá?

Vše probíhá na dálku, takže není potřebe se z Tvé strany nijak omezovat. Obdržíš ode mě přesný výstup toho, co se v Tvém čištění podvědomých bloků objevilo. Vše Ti zašlu e-mailem a budu potřebovat Tvé datum narození, které mi pošleš do e-mailu laskavaposelstvi@gmail.com.

V první části čistím Tvůj život obecně - Minulost, přítomnost i budoucnost. Všechny oblasti Ti pročistím, abys pocítil úlevu.

Následně se podívám na témata - Programy duše, prokletí, přísahy ze srdce, podvědomý zmatek, energie světa, zmnožené duše, jizvy, rasová přesvědčení, astrologická přesvědčení, genetická přesvědčení, přesvědčení o pověře, překážky, smlouvy a zablokované čakry (i ty meridiánová a duchovní centra). Jde celkem o 26 okruhů, které Ti pročistím a dám Ti k nim informace.

Následně přichází úleva u někoho hned u někoho do 3-4 týdnů. Přicházejí emoce s tím tématem spojené. Brzy všechny odezní.

Služby zakoupíš zde

bottom of page