top of page
Harmonizace okruhů v těle (Příspěvek na Instagramu).png

Vyladění mozku

Existují další bloky ve Tvém životě, které například blokují rozvoj Tvé duše, rozvoj Tvého bytí, změnu prožívání nebo skrytá přesvědčení napříč rodinou linií, kterou si neseš a mnoho dalšího.

Objevuje se zde i nevhodné využití energie, genetika, láska, přesvědčení a další a další důležitá témata, která je třeba pročistit. Jde většinou o programy, na úrovni duše, které si ani neuvědomuješ.

Všechny je možné pročistit a harmonizovat.

Harmonizace okruhů v těle

Je čas, abys pochopil i to, co se nachází za oponou, je čas pročistit  i věci, které si jednoduše neuvědomuejš. nalézt skrytou cestu. Můžeme narazit na skrytá témata ve Tvém životě, kdy se naladíme na Tvé okruhy v těle a projdeme všechna dostupná témata, která by Tě mohla provázet Tvým životem a způsobovat bloky na jiné úrovni.

Jak to probíhá?

Vše probíhá na dálku, není třeba se nijak omezovat. Bude třeba Tvé datum narození, které mi pošleš do e-mailu laskavaposelstvi@gmail.com. Výstup Ti zašlu do e-mailu a bude prostor pro dodatečné dotazy.

V první části čistím Tvůj život obecně - Minulost, přítomnost i budoucnost. Všechny oblasti Ti pročistím, abys pocítil úlevu.

Následně se zaměřím na témata Tvé duše ze seznamu například psychická zranění, duchovní programy, pověry, směřování energie, bloky zdraví, rozvoj duše, rozvoj bytí, změny prožívání, přesvědčení a vzorce, práci na cílech a další témata, která Tě mohou blokovat na úrovni duše.

Všechny tyto programy ze seznamu budou pročištěny a uvedeny do rovnováhy.

Následně přichází úleva u někoho hned u někoho do 3-4 týdnů. Přicházejí emoce s tím tématem spojené. Brzy všechny odezní.

Služby zakoupíš zde

bottom of page