top of page

Jak se zbavit destruktivní energie

Destruktivní energie v člověku vzniká, pokud propadne špatným náladám či myšlenkám, nechá se vysát od upíra, nebo je v kontaktu s nemocným či negativním člověkem. Většinou se v Tobě energie ukládá jako: „psychický blok", který způsobuje bolest, když na něj pomyslíš. Místo bolesti je individuální může to být krk, žaludek, hlava atd. Může se projevovat jako pocit tlaku na určitém místě v těle, jednodenní nemoc (nastydnutí) nebo velmi silná únava.


najdi v sobě pozitivní energii

Je více způsobů, jak se destruktivní energie zbavit. Zde jsou způsoby, které se dají použít i pokud se chceš zbavit nežádoucí energie nějaký Tvůj milovaný předmět, osobu, nebo zvíře.

 

V hlavě si představuj destruktivní energii jako temnotu nebo temný bouřkový mrak. Pokud ji potřebuješ odstranit, představ si, jak je ošetřované místo plné této negativní energie. Ty ji pomalu zlikviduješ tím, že do ní vpustíš silný paprsek světla, který destrukci vytlačí ven. Ta potom odejde kamsi nahoru do vesmíru, kde si s ní už vesmír poradí.

 

Destruktivní energii nikdy nevtahuj do sebe, ale představuj si, jak odchází sama nahoru. Nezapomeň: Nikdy ji nesměřuj do svých rukou!

Když bude všechna negativní a špatná energie pryč, můžeš ošetřované místo nabít dobrou energií. Určitě víš, kde ji nabrat.

 

Podobným způsobem lze ovlivnit i nějaké místo, když ho chceš nabít dobrou energií, stejně tak z něj můžeš destrukci vytáhnout. Představ si, jak všechna špatná energie z těch míst odchází pryč do nebes formou kouře nebo mraku, kde se to rozpouští opět v univerzální dobrou energii. PO TAKOVÉM ČIŠTĚNÍ SI TAKÉ POŘÁDNĚ UMYJ RUCE V LEDOVÉ TEKOUCÍ VODĚ.

 

Další možnosti čištění


Koupele ve slané vodě - Do koupele nasyp normální kuchyňskou mořskou sůl, nepoužívej parfemované. Tenhle typ čištění zabírá hlavně na hmotné tělo. Sůl do sebe vtahuje destruktivní energie. Nezapomeň ze sebe sůl pečlivě spláchnout. Teplota koupele by měla mít kolem 30 stupňů - ani teplé, ani studené. Tuhle metodu můžeš použít i na předměty.

 

Používání drahých kamenů - Křišťál, diamant, serafinit, rubín a mnohé další druhy Ti zajistí určitou ochranu. Můžeš je dát pod okno, tam se jejich energie nejvíce šíří. Můžeš je nosit i ve formě amuletů, nebo je jednoduše nos po kapsách. Očišťovat s nimi se lze různým držením, nebo přikládáním na místa, o kterých víš, že nejvíce na destruktivní energie trpí (tohle místo může být nemocné). Můžeš taky pít "kamennou vodu/křišťálovou vodu". Kameny očisti, dej do džbánu, do kterého naliješ vodu (nejlépe ze studánky), a tuto vodu poté pij. Můžeš si zkusit udělat koupel s kameny pro celkové očistění těla.

 

Rostliny - Kup si mandarinku, bonsaj nebo kardamon. Tyto květiny skvěle vyhání špatné energie z domu a udržují příjemnou léčivou atmosféru.

 

Jez – Tím není myšleno, že se máš přecpávat k prasknutí, až nevyjdeš po schodech, ale že máš jíst zdravější věci. Dávej si pozor, co kupuješ, po případě pouvažuj, jestli máš možnost si něco vypěstovat sám. Nedrž diety ani žádné hladovky, jez kdykoli dostaneš chuť třeba menší porce, ale častěji během dne.

 

Obrázky - Dej pryč plakáty lebky/kříže/příšery/hororu a pověs si místo něj krásnou mandalu, nebo jiný barevný obrázek. Takový, který příjemně hladí po duši a nestraší Tě v noci nebo nezpůsobuje noční můry. A co na tom, že jako jediný nemáš v pokoji nějaký temný obrázek. Ostatní v tom pokoji noc netráví.

 

Vajíčko - Prevence je nejlepší ochrana. Cvič tzv. vajíčko - cvičení, ve kterém si obalíš auru ochranným obalem. Stačí si jen představit, že na povrchu Tvé aury je neprostupná pevná stěna, která dobře chrání zabezpečené jádro. Jako poslední vrstvu si vizualizuj zrcadlo. Odrazí od Tebe všechny nepříjemnosti tam, odkud přišly.

 

Vykuřování - Za tímhle slovem si nepředstavuj žádné neřesti spojené s lidskou sexualitou nebo kouřením cigaret. Zapal si vonnou svíci, aromalampu, vykuřovadlo, kadidlo. Nejlépe funguje vonná pryskyřice, bílá šalvěj a dračí krev.

 

Tibetská zpívající mísa - Je to příjemný dárek pro přátele, nejdříve ji můžeš to otestovat i Ty na vlastní kůži.

 

Bezové větve, bez - Už odpradávna bylo známo, že bez od sebe odpuzuje všechno špatné a přitahuje šťastnou náladu. Další očistné metody najdeš zde.

 

Zvon - Neinvestuj zbytečně do velkých zvonů na kostele, nestěhuj se do kostela. Vystačí Ti malý zvoneček. Jejich zvuk totiž odnáší zlé energie pryč.

 

Miska se solí - Tenhle úžasný "vynález" znaly všechny moudré ženy ve středověku. Sůl do sebe vtahuje destruktivní energie. Tuhle misku umísti nejlépe do rohu místnosti. Misky po bytě mohou být rozmístěné tři - každá má směřovat do jedné světové strany. Po týdnu sůl vysyp a nepoužívej ji, je až moc nasáklá destruktivní energií.

Pozn.: Aby se na sůl nelepily špatné energie je dobré to se solením nepřehánět a používat jenom tu sůl, která je dobře uschovaná.

 

Pryč s ostrými hranami - z každodenního prostředí. Z kanceláře, z domova, odkudkoli, kde trávíš hodně času. Ostré hrany by rozhodně neměly co dělat v ložnici. Zbav se taky květin, které mají ostré listy. Pokud předměty nemůžeš vyhodit, snaž se, aby nebyly tolik na vzduchu.

 

Pozor na zrcadla – Nejčastěji se objevuje názor, že zrcadla jsou branou do jiných dimenzí, průchodem, kterým mohou procházet slabší energetické bytosti pohybující se v astrální sféře. I z toho důvodu se nedoporučuje skrze zrcadlo cokoli vyvolávat, protože nikdy nevíš, kdo nebo co na Tvé volání odpoví. Zrcadlo by nemělo nikdy viset tak, aby se v něm odrážela postel. V noci, když spíš, jsi totiž nejzranitelnější, Tvé nitro je otevřené a je nejjednodušší Ti ublížit. Není doporučeno být moc obklopen zrcadly. Více jsem se tomuto tématu věnovala v článku zde.

 

Pij bylinkové čaje - Tak do sebe dostaneš množství bylinek, které ve Tvém těle podporují vylučování destruktivních energií. Zkus třeba diviznu malokvětou, ta navíc dodává pocit bezpečí.

 

Zapaluj svíce – Pomocí příjemné vůně, zvláště pak z rituální svíčky můžeš zbavit svůj domov negativní energie, která tam nemá, co dělat. Očistu domova jsem zmiňovala zde.

 

Příjemné, pozitivní myšlenky – Zasni se, přemýšlej o svých snech. O tom, jak bude vypadat Tvá dovolená. Tvoř nebo maluj, zaměstnej mysl pozitivní aktivitou. Vše, co Ti udělá radost je dovoleno. Můžeš si lehnout a vyplnit celý svůj domov příjemnými myšlenkami a jednoduše snít.


Pokud nic z toho nepomáhá, doporučuji zvážit očistu SRT, která Ti pomůže očistit přítomnost, minulost i budoucnost. Zlikvidovat nežádoucí duše a energie, které by se kolem Tebe mohly vyskytovat. Více informací najdeš zde. Je možné očistit domov, práci či jiná místa.

28 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page